שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
ישוב מגורים:*
שירות מבוקש:*
תיאור הפניה: 
הפניה תועבר: 
Send

 מאמרים - פורטל עורך דין ועוד Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Articles from רישום פלילי
רישום פלילי  

מאת: משרד עורכי הדין קנטור שביט

רישומו הפלילי של אדם הנו  בעל חשיבות  מדרגה עליונה ובעל השפעה על מהלך חייו של האדם .

מעסיקים  במקומות עבודה שונים ומגוונים נוטים לדרוש כתנאי קבלה לעבודה  "תעודת יושר" , כשלמעשה הכוונה היא לתדפיס הנקרא רישום פלילי, זאת להבדיל מתדפיס מקיף ורחב יותר המכונה מרשם פלילי.

האבחנה בין התדפיסים הנ"ל תפורט בהרחבה בהמשך.

למרות שהחוק מתיר עיון במרשם הפלילי לגורמים מסוימים בלבד, מוצאים עצמם מועמדים למקום עבודה כזה או אחר, כשהם נדרשים  ע"י המעסיק להביא את פלט המרשם הפלילי,  ומכיוון שהתפקיד כה נחשק על ידם, ימציאו לידיו את המסמך הנ"ל .

פלט הרישום  הפלילי, כולל תיקים פליליים, שעברו את כור ההיתוך של בית המשפט – הוגש בהם כתב אישום והטיפול בהם הסתיים בדרך של הרשעה ועונש או סיום התיק ללא הרשעה או הפסקת דיון בשל אי כשירות משפטית.

קיראו עוד
איך לשמור על חסיון הרישום הפלילי שלך  

 מאת: עו"ד יפעת וינקלר
בדצמבר 2006 החלה משטרת ישראל להנפיק תדפיסי רישום פלילי בעלי מבנה חדש, על מנת שמעסיקים לא יוכלו עוד לברר מידע חסוי אודות מועמדים לעבודה, והמידע מן המרשם הפלילי יגיע למורשים בלבד.
המטרה היתה לשרש נוהג שרווח בשנים האחרונות לדרוש ממועמדים לעבודה להציג את גליון הרישום הפלילי שלהם, אשר כונה בטעות "תעודת יושר". גליון זה כלל מידע חסוי למשל על תלונות שהוגשו והתבררו כלא נכונות או על תיקי בית משפט ישנים מאוד שנמחקו כבר. הסובלים העיקריים מנוהג זה לא היו עבריינים שהרישום הפלילי באמת מאפיין אותם, אלא דווקא אנשים שחזרו מיד לדרך הישר וביקשו לנהל אורח חיים נורמטיבי. אלה, לא הצליחו להתקבל למקומות עבודה, והתקשו גם בתחומים אחרים כמו קבלה לישובים, התנדבות בעמותות, אימוץ וכן הלאה.

קיראו עוד
Previous Page | Next Page
    

פורטל עורך דין ועוד Lawdinet נועד לאפשר לך, הלקוח, לבחור עורך דין המתאים לך ביותר, על בסיס פרופיל מקצועי מפורט, הכולל תמונה, תחומי התמחות וישובי פעילות !
הפורטל משמש כבמה לפרסום עורכי דין פליליים, אינו ממליץ על עורך דין כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל
לרבות פרטי עורכי הדין, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של עורכי הדין ושלהם בלבד. עורכי הדין
והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לעורך דין תועבר לעורך דין מתאים אחד או יותר.
למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

אתרי משפט:
עורך דין תעבורה, תאונת עבודה, עורך דין משפחה יעקב בלס, משרד חקירות, Sitemap

עורך דין ועוד- סימן מסחר רשום- Copyright 2006 by Iris Almog | תנאי שימוש | הצהרת פרטיות |
_________________________________
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD כניסה